Szczegółowy opis sklepu

O Umebluje.pl

Meblolux to sieć salonów meblowych, działających od roku 1990. Firma działa głównie na terenie Polski północno - wschodniej. Od 2009 roku jej oferta jest dostępna również w Internecie. Nowe przedsięwzięcie zostało wsparte doświadczeniem we współpracy z Klientami, zdobytym podczas wieloletniej sprzedaży detalicznej w salonach stacjonarnych. Usługi online to odpowiedź na rosnące zapotrzebowania Klientów, dla których ważna jest możliwość obejrzenia mebli w zaciszu domowym przed podjęciem decyzji o ich ewentualnym zakupie.

Wszyscy zainteresowani mogą liczyć na szeroki wachlarz produktów, dostępnych w sklepie. W ofercie dostępne są między innymi: narożniki, meblościanki, meble RTV, wieszaki, łóżeczka niemowlęce, szafy, szafki nocne, wieszaki, komody, kredensy, krzesła, lustra, regały, biurka, witryny, materace w różnych rozmiarach, stelaże (wkłady) do łóżek, sofy, fotele, pufy oraz sofy z funkcją spania. Ofertę dopełnia duża ilość atrakcyjnych dodatków do wnętrz. Wiele tysięcy produktów pozwala wyposażyć dowolne pomieszczenie mieszkalne lub użytkowe, w tym biuro, jadalnię, pokój dziecka, przedpokój, salon oraz sypialnię.

Sklep posiada wiele propozycji producentów mebli skrzyniowych i tapicerowanych, liczących się w sprzedaży na polskim rynku meblowym. Obecnie to ponad 20 podmiotów, których marki są powszechnie rozpoznawalne jak Black Red White, Meble Forte, Gala Collezione, Helvetia, Klose, Krysiak, Meble Wójcik, Materasso i inne. Wieloletnia, satysfakcjonująca współpraca z uznanymi podmiotami to nie tylko gwarancja najwyższej jakości produktów, ale również atrakcyjnych cen. Klienci mogą liczyć na rabaty na poszczególne meble lub też całe kolekcje. Dostępne są również meble w ramach wyprzedaży.

Sklep Meblolux to nie tylko atrakcyjna oferta, ale również profesjonalne doradztwo. Klienci mogą liczyć na pomoc doświadczonych pracowników, służących swoja wiedzą, dotyczącą dostępnych kolekcji oraz sprzedaży. Większość zamówionych produktów jest wysyłanych do 48 godzin od momentu zakupu.

Opinie o sklepie