kody rabatowe

Oferty promocyjne

Szczegółowy opis sklepu

O Moje-Meble

Moje Meble to sklep meblowy, który daje możliwość dokonywania zakupów również przez Internet. Jest to alternatywny sposób dotarcia do asortymentu, dostępnego w punktach stacjonarnych. Sklep nie tylko prezentuje bogatą ofertę, ale również daje możliwość otrzymania profesjonalnego doradztwa, dotyczącego sprzedaży. Zakupy online to ogromna wygoda, ponieważ bez konieczności wychodzenia z domu można przejrzeć ofertę firmy, która obejmuje już wiele tysięcy produktów.

Sklep internetowy Moje Meble to nowa inicjatywa, jednak stoją za nią doświadczeni pracownicy, którzy od lat działają w branży meblarskiej. Wśród nich znajdują się osoby, odpowiedzialne za współtworzenie sukcesów rynkowych uznanych marek, jak również doświadczeni pracownicy sieci sprzedaży.

Podstawą relacji z Klientem jest szacunek wobec jego potrzeb. Dla profesjonalnego salonu meblowego nie ma znaczenia zasobność portfela potencjalnego Klienta, tylko dopasowanie oferty do jego gustu, oczekiwań oraz możliwości finansowych. Zadaniem dobrego sprzedawcy jest umieć doradzić Klientowi, wysłuchać go, przedstawić mu różne punkty widzenie i aspekty podejmowanych wyborów. Ostateczna decyzja należy zawsze do niego.

Sklep oferuje szeroki wybór mebli różnego typu. To między innymi biurka i kontenerki, fotele zwykłe i gabinetowe, komody, krzesła, łóżka i szafki nocne, materace i stelaże, meblościanki, narożniki, pufy oraz hockery. Dzięki bogatej ofercie można wyposażyć niejedno wnętrze, w tym: biuro, gabinet, jadalnię, kuchnię, łazienkę, strefę dla juniora, pokój dzienny, pokój telewizyjny, pomieszczenia barowe i restauracyjne oraz sypialnię.

Wszystkie meble, oferowane przez sklep Moje Meble są nowe, oryginalnie zapakowane oraz objęte dwuletnią gwarancją producenta. Wykonano je z najlepszych materiałów przez markowych producentów. Sklep współpracuje z najlepszymi firmami krajowym, gwarantującymi najwyższą jakość. Stałe kontakty z dobrymi markami oznaczają dla naszych Klientów atrakcyjne ceny na poszczególne meble lub całe kolekcje.

Opinie o sklepie