kody rabatowe

Oferty promocyjne

Szczegółowy opis sklepu

O AirBnB

Podróże z fantazją

Serwis AirBnB to odpowiedź na nowoczesne potrzeby turystów. Zrzesza osoby, które dysponują dogodnym lokalem, jak również tych, którzy chcą go wynająć. Krótkoterminowy wynajem doskonale sprawdza się w okresie wakacyjnym. Dla wielu staje się także sposobem na życie w różnych miastach lub krajach.

Wynajem dla każdego

Wynajem krótkoterminowy to zjawisko z dość długim stażem. Jednak dopiero Internet nadał mu charakteru masowego. Od lat istnieje możliwość rezerwowania miejsca w lokalu, który nie jest hotelem czy schroniskiem. Prywatne mieszkania lub pokoje nie są obarczone rezerwacją z dużym wyprzedzeniem. Z oferty może skorzystać każdy, kto zostanie zaakceptowany przez właściciela wolnego mieszkania, pokoju czy kanapy. AirBnB wyróżnia się na tle innych ofert tym, że ci, którzy decydują się udostępnić swój lokal, traktują to jako sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wynajmujący to osoby prywatne użyczające tych samych pomieszczeń, jakie służą im na co dzień. Jeśli ktoś ma akurat wolne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, wystawia ofertę w serwisie. Dodaje przy tym regulamin, zdjęcia, opis lokalizacji oraz cenę. W ten sposób już w kilka chwil można się skontaktować z właścicielem i zarezerwować atrakcyjną miejscówkę.

Nocleg na drzewie

Zwolennicy rezerwacji poprzez serwis AirBnB zgodnie twierdzą, że nie znaleźli drugiego miejsca, które posiada aż tak zróżnicowaną ofertę. Można liczyć na lokale w ścisłym centrum wielkich metropolii, jak również na obrzeżach poszczególnych dzielnic. Niektórzy szukają lokalizacji blisko lotniska, stadionu, plaży, znanego miejsca kultu, w środku lasu czy też nad rzeką. Serwis umożliwia także kontakt z właścicielem domku na drzewie, latarni morskiej, zamku czy jurty w lesie. Nietypowe mieszkania to cenny atut dla miłośników niekonwencjonalnego podróżowania. Za każdym razem podróż wygląda zupełnie inaczej, czego nie są w stanie zapewnić hotele, stawiające na uniwersalne wygody. Turysta ma także poczucie wyjątkowej swobody. Nie dotyczą go godziny otwarcia placówki, ponieważ wynajmowane lokum może opuszczać, kiedy tylko chce. Podczas jego nieobecności nikt nie zagląda do pokoju, więc do rzeczy osobistych ma dostęp tylko ich właściciel.

Bezpieczny adres

Łatwy wynajem mieszkania lub apartamentu nie jest obarczony ryzykiem. Właściciele wszystkich lokali, współpracujących z AirBnB muszą gwarantować odpowiednie standardy, ustalone przez serwis. Klient może w każdej chwili skontaktować się z biurem bez względu na lokalizację oraz porę dnia lub nocy. Globalne standardy gościnności obowiązują w każdym kraju, choć wynajmujący może do ogólnego regulaminu dodać własne punkty. Niektórzy zostawiają dla gości informację, co warto zwiedzić lub gdzie wybrać się na smaczny posiłek. AirBnB to nie tylko bezpieczeństwo gości, ale także gospodarzy. Wszystkie transakcje są objęte ubezpieczeniem, a goście są weryfikowani także poprzez rekomendacje, wystawiane przez innych wynajmujących.

Opinie o sklepie